Uudiste arhiiv

Alates 22.02.2018 treeningud algajatele neljapäeviti kell 18-19.30 Mahena keskuse kaminaklassis Tatari 12. Rühma suurus on piiratud ruumi suurusega, kiiremad registreerujad saavad koha. Treeningute alustamiseks ei eeldata varasemat treeningkogemust, vaid soovi iseennast paremini tunda ja järjepidevust harjutamisel. Treeningud sobivad igas vanuses meestele ja naistele (soovitavalt alates 25a), kellel ei ole suuri takistusi füüsilisel tegevusel.

Infoleht: 
pdfTaoistlikud_praktikad_EST_2018.pdf 
pdfДаосские_практики_RU_2018.pdf

Juhendaja: NATALYA SHASHTINA. Ta on enam kui kümneaastase praktiseerimise jooksul tõusnud tasemele, mis võimaldab tema Hiina õpetajal teda tunnustada taoistlike praktikate õpetajana. Natalya on õppinud ja korduvalt Hiinas praktiseerinud meister Li Guncheni juures. Eestis on Natalya taoistlikku õpetust jaganud viimased viis aastat. Treeningud toimuvad vene keeles tõlkega eesti keelde.

Registreerimistasu 10,00 eur on ühekordne ja tasutakse arve alusel.
Osalustasu on 20,00 eur kuus (esimesel korral 10,00 kahe korra treeningute eest, edasi nelja nädala eest ette kuutasuna 20,00 eur).

Registreeruda saab siinhttps://goo.gl/forms/9KOVAhibTCAJcxQM2
Lisainfo saadetakse registreerunutele e-posti kaudu.

Alustatakse esmatasandi praktikatega

  • Kompleks lihtsamaid harjutusi, mis võimaldavad puhastada keha energiasüsteemi, toetada ja arendada oma eluenergiat.
  • Need harjutused võimaldavad inimesel olla tervem, saavutada tegelikust nooruslikum välimus jam ja mis peamine, saavutada füüsilise, vaimse ja hingelise tasandi harmoonia.
  • Taoistid võrdlevad inimese elu õlilambiga. Kui lambis on õli küllaldaselt, siis lamp põleb hästi ja pikalt. Inimese ülesanne on õli oma elulampi juurde valada, et kindlustada endale terve keha ja selge mõtlemine ning lubada endale seeläbi pikk ja rahuldust pakkuv elu, mille käigus jõuda oma võimete potentsiaali avastamise ja realiseerimiseni.
  • Praktikate süsteem aitab “valada õli juurde oma elu õlilampi”, st regulaarselt ja õigesti tehtavaid kehalisi harjutusi koos õige hingamise ja meelte lõdvestamisega (mõtetest vabastamisega).

Lisaboonus: Aktiivsetele osalejatele avaneb maikuus võimalus osaleda esmakordselt Hiinast Eestisse tuleva Li Guncheni taoistlike praktikate meistritreeningul.

Tao Ploomioied

Kiireim Mahena uudisinfo sotsiaalmeedia kaudu: www.facebook.com/mahena.keskus