Uudiste arhiiv

Süvakursus on mõeldud vahetult inimestega töötavatele professionaalidele kvalifikatsiooni tõstmise täienduskoolitusena. Väga laia sihtrühma haarav kursus seab fookusesse inimesega toimuva, et spetsialist professionaalina mistahes valdkonnas oleks efektiivsem, kui kuulub kriisimeeskonda või töötab traumeeritud inimesega.

pdfKURSUSEPROGRAMM

NB! 
27.12.2018 tehtud programmi täiendused ja parandused.
03.01.2019 seisuga on koolitusrühm komplekteeritud ja edasi registreeritakse ainult ootenimekirja, vabanenud kohast antakse teada.

REGISTREERUMINE: SIIN

Õpetama kaasatakse erinevaid valdkonnaspetsialiste, kursuse juhendaja ja põhilektor on Tiina Naarits-Linn, kes on praktik ja koolitaja, sh juhendab Tallinna Ülikoolis sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse eriala magistrantide kriisinõustamise kursust.
Viimati korraldas Mahena suuremahulise kriisinõustajate koolituse aastatel 2010-2011. Kümme aastat on möödas ja Mahena kriisinõustajate võrgustik vajab ühist uuemat koolitust. Eelistatud on seetõttu senised MSÜ liikmed, seejärel uued MSÜ liikmed (vaata, mis on MSÜ ja kuidas liituda SIIT). Liitumine ja osalemine on tasuta, peamine on ühine arusaamine eetilistest põhimõtetest.
Lisaks jääb eeldatavalt iga teema juures mõni vaba koht neile huvilistele-spetsialistidele, kes tervikkursust ei soovi läbida ja on huvitatud konkreetsest teemast. Vabade kohtade olemasolust ja iseseisvalt valitava sessiooni hinnast antakse teavet vähemalt igal eelneval sessioonil järgmise kohta.

Lisainfo Peterburi sessioonist (võimalus osaleda on 18-l esimesel registreerujal; 
võimalusel korratakse sessiooni 2020. aastal, et saaksid ka ülejäänud kursusel õppijad osaleda):
pdf2019-Peterburi-Kriisinõustamine

Meeldiva kohtumiseni koolitusel!
Info jagamine võimalikele huvilistele on väga teretulnud!
Lugemist leiab ka FB-st: www.facebook.com/mahena.keskus 

Facebook