Messiala

Info messilaudadest avaldatakse siin augustis 2020.

mahena juubelilogo 1 01Tere tulemast messile

Mess koosneb soodsate hindadega kirjanduse, toodete ja teenuste pakkumise teemalaudadest, mis on avatud juba üks tund enne konverentsi algust konverentsisaali ees olevas aatriumis. Pakutav on seotud konverentsi teema ja sihtrühmaga. Muuhulgas on oodata teemakohaseid raamatuid, tervislikku eluviisi toetavaid tooteid, samuti tooteid ja teenuseid, mis toetavad stressi ennetamist ja psühhohügieeniga tegelemist ning tervisliku eluviisi tagamist.
Samuti leiab messilt infolaua, kus jagatakse tasuta teavitusmaterjali või infot tasuta või soodsate teemakohaste teenuste kohta.

Messilauast huvitatud organisatsioon või ettevõte - võtke meiega ühendust

Messil osalemiseks müügilaua broneerimise või teabematerjali jagamise huvi korral andke sellest teada, kirjutades e-postile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..
Messiala laudade arv on väga piiratud, mistõttu on kiirematel huvilistel suurem eeldus meie messil osaleda. Plaan on augusti lõpuks messinimekiri kinnitada.

Jagage ootusi messi osas

Kui meie konverentsiprogramm on spetsialistide ajurünnaku tulemusel juba paigas, siis messialal on võimalik kuni kõikide messilaudade täitumiseni panustada enda jaoks huvipakkuva esindatuse tagamiseks. Jagage messi kohta infot organisatsioonile, ettevõttele või andke teada meie korraldustoimkonnale, keda sooviksite messil kohata, kirjutades e-postile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..
Anname siin lingil teada, kui messilauad on komplekteeritud.

Üldiste küsimuste korral pöörduge palun: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Leidke meid ka FB-st: www.facebook.com/mahena.keskus/
KOHTUMISENI KONVERENTSIL! 
MEELDIVAID MESSIELAMUSI!

Uudiskiri

Anneta

Oluline