Mahena Spetsialistide Ümarlaud

Mahena Spetsialistide Ümarlaud (MSÜ) on alates aprillist 2007 tegutsev vabatahtlik ja liikmetasuta spetsialistide ühendus neile, kes pakuvad professionaalset toetust või hingehoidu kriisi kogenud inimestele. Samuti koondab ühendus neid, kes oma töö tõttu peavad suutma konsulteerida, nõustada või õpetada inimesi, kelle emotsionaalsne toimetulek on traumajuhtumi või konfliktolukorra tõttu oluliselt häiritud. Tegemist on klubilise kooskäimise vormiga.

MSÜ liikmeks arvamise alused ja liikmelisus

  • Allkirjastatud vormikohane avaldus, millega liige nõustub oma tegevuses lähtuma Mahena eetilistest põhimõtetest (avaldatud veebilehel) ja panustama ennast vähemalt kord aastas vabatahtliku tegevuse kaudu MSÜ või ka laiemalt Mahena arengusse.
  • Vähemalt ühe MSÜ liikme soovitus või Mahena kriisikoolituse läbimist tõendava tunnistuse koopia (või info T. Naarits-Linna pikema koolituskursuse läbimisest).
  • Haridust tõendava diplomi koopia.

Liikmeks astuda soovival spetsialistil küsida avaldust e-posti teel, saates kirja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Lõplik kinnitus liikmeks arvamisest antakse teada e-kirjaga avalduse laekumisest hiljemalt ühe kuu jooksul. Positiivse vastuse korral on uus liige oodatud kalendaarselt järgmisele MSÜ kohtumisele, mille kohta saadetakse ka e-kiri.

Eeldatakse, et MSÜ liige osaleb igakuistel kohtumistel maksimaalselt, kuid mitte vähem kui kaks korda aastas, kui ajutise elukorralduse tõttu ei ole takistusi, millest MSÜ liige on teada andnud. MSÜ liige, kes ei ole MSÜ tegevuses osalenud kordagi kogu aasta jooksul, võib MSÜ-st välja arvata, mille kohta saadetakse kirjalik teavitus. Samuti võib MSÜ liikmelisusest liige ise loobuda igal ajal, aluseks kirjalik teavitus.

Eesmärk

  • Pakkuda valdkonnaspetsialistidele kooskäimise ja kogemuste vahetamise võimalust nii noortele kui töös kogenud spetsialistidele.
  • Jagada uusimat professionaalset ja päevakohast valdkonnapõhist teavet.
  • Analüüsida kriisijuhtumeid ja tuua esile spetsialistide praktikast tulenevalt õppetunde, mida on mõistlik ka teistel arvestada.
  • Aidata spetsialistidel hoida korras oma isiklikku psühhohügieeni kolleegide toetuse abil.
  • Tagada spetsialistide vabatahtlik tegevus eraldi kokkulepete alusel.

Boonus

Mahena avatud koolituste toimumisel on MSÜ liikmetel võimalus taotleda nendel osalemist 50% soodustusega, mida arvestatakse etteteatatud mahus või vabade kohtade olemasolul.

Lisainfo

MSÜ kohtumised toimuvad üks kord kuus vastavalt iga aasta esimesel kohtumisel kokkulepitud kindlal päeval (v.a juuli), eeldatavalt kuu teise reede õhtul kell 18-20. MSÜ liikmetel on kasutada privaatne infokeskkond "Materjalid liikmetele" ja soovi korral võimalik saada tõend MSÜ-l osalmiste kohta, ´a 3 ak/h.

Kui loetletud lähtekohad on sobivad ja koostöö huvipakkuv, oled teretulnud MSÜ-sse!

MSU 2017