Anastasiia Rekap

АНАСТАСИЯ РЕКАП (RU)

Компетенция: психолог, с компетенцией проведения первичной психодиагностики
Рабочий язык: русский
Метод консультации: на месте в Таллинне
Контакты: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; www.facebook.com/mahena.keskus
 
Anastasiia

Анастасия — преданный своему делу психолог,  консультирующий молодых людей и их семьи в ситуациях, когда им становится трудно справляться с повседневной жизнью, будь то трудности обучения, тревога, стресс и другие трудности в отношениях с окружающими или с самим собой. Также проводит первичную психодиагностику людей всех возрастов с целью разработки рекомендаций для улучшения качества жизни. Ранее работала в Национальном медицинском исследовательском центре гематологии в Москве, где занималась психологическими исследованиями, имеет несколько научных публикаций.

Mahena сотрудничает с Анастасией с 2021 года, она прошла базовый курс кризисного консультирования Тийны Нааритс-Линн и является активным членом Специалистов Круглого стола Mahena.

Анастасия родилась и выросла в Смоленске (Россия), окончила факультет психологии МГУ имени М. В. Ломоносова по специальности "Клиническая психология" (магистр). С помощью различных методик проводит первичную психодиагностику. Проходит программу долгосрочного обучения когнитивно-поведенческой психотерапии.

По характеру Анастасия дружелюбная, целеустремленная, внимательна к деталям и ценит сотрудничество. Жизненное кредо: "Именно там, где мы беспомощны и лишены надежды, будучи не в состоянии изменить ситуацию, — именно там мы призваны, ощущаем необходимость измениться самим." /Виктор Франкл, психиатр, основатель логотерапии/

Последнее изменение: сентябрь 2022 г.

 
 
Tõlge eesti keelde:
 
ANASTASIIA REKAP (EST)
Pädevus: psühholoog, esmase psühhodiagnostika läbiviimise pädevusega
Töökeel: vene
Nõustamisviis: vahetu Tallinnas
Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; www.facebook.com/mahena.keskus
 
Anastasiia on pühendunud psühholoog, nõustades peamiselt noori ja nende peresid, kui igapäevane toimetulek on häiritud, olgu siis tegemist õpiraskuse, ärevuse, stressi või muu suhte- või enesekohase raskusega. Samuti viib ta läbi esmast psühhodiagnostikat sõltumata inimese vanusest, et toetada inimest elukvaliteeti korrigeerida võivate nõuannetega. Varem on Anastasiia töötanud Riiklikus Hematoloogia Meditsiiniuuringute Keskuses Moskvas, kus tegeles psühholoogiliste uuringutega, avaldanud ka mitu teadusartiklit.
 
Kriisinõustamise ja Eneseleidmise Keskus Mahenaga on Anastasiial koostöökogemus alates 2021. aastast, ta on läbinud Tiina Naarits-Linna kriisinõustamise AB kursuse ning on Mahena Spetsialistide Ümarlaua aktiivne liige.
 
Anastasiia on sündinud ja koolis käinud Smolenskis (Venemaa) ning lõpetanud M. V. Lomonossovi nim Moskva Riikliku Ülikooli kliinilise psühholoogia eriala (MA), omandades ka psühholoogiliste testide portfelli esmase diagnostika läbiviimiseks. Ta jätkab erialast enesetäiendust kognitiivse käitumisteraapia õpingutel. 
 
Inimesena on Anastasiia sõbralik, sihikindel, põhjalik, koostööd väärtustav. Anastasiia juhtmõte elus: "Kui me ei saa enam olukorda muuta, on meil väljakutse ennast muuta." /Viktor Frankl, psühhiaater, logoteraapia looja/
                                                                                Viimati redigeeritud: sept 2022