Kirsti Talu

Operatiivse reageerimispädevusega kriisinõustaja; Mahenas ka leinanõustaja, psühholoogiline nõustaja, töönõustaja (superviisor)
Töökeel: eesti, vene, soome, inglise
Esmane piirkond: Pärnu-Pärnumaa
Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; www.facebook.com/mahena.keskus

 

KirstiKirsti on kogenud nõustaja, kes leiab tasakaalupunkti ka kõige keerukamates olukordades ning aitab luua kokkuleppeid ka seal, kus see esmapilgul näib võimatuna. Töönõustajana toetavad Kirstit mitte üksnes teadmised, vaid ka kogemuste suurepärane analüüsimisoskus. Kriisi- ja leinanõustajana on Kirsti suure kogemusega ning teinud nii personaalset kui ka pere- ja grupitööd. Lisaks on Kirsti kogemusnõustaja, pakkudes tuge suitsiidi kaudu lähedase kaotanud inimestele ja toetab noori elu mõtte taasleidmisel.

Kriisinõustamise ja Eneseleidmise Keskus Mahenaga on Kirstil koostöökogemus alates 2009. aastast. Ta on osalenud paljudel Tiina Naarits-Linna täienduskoolitustel, sh kriisinõustamise koolitustel. Kirsti on on Eesti Kriisinõustamise Ühingu juhatuse liige (alates 2022) ja Mahena Spetsialistide Ümarlaua aktiivne liige.

Kirsti on lõpetanud Tartu Ülikooli eesti keele ja kirjanduse õpetaja eriala (MA tase) ning Tallinna Ülikooli sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse eriala (MA). Kirstile on omistatud sotsiaalpedgoogi kutse (7. tase) koos juhtimise ja sotsiaalpedagoogide koolitaja lisapädevusega ning ta on Eesti Sotsiaalpedagoogide Ühenduse liige. Kirsti on lõpetanud koolijuhi ja kogemusnõustaja pädevuskoolitused. Samuti on lõpetanud praktilise grupijuhtimise ja sotsiomeetria mooduli Moreno Keskuses, kus jätkab enesetäiendust superviisori ja coachi ning psühhodraama rakendaja koolitusel. 

Inimesena on Kirsti suurepärane loovisiksus, kelles on üheaegselt konkreetsus ja leebus ning tähelepanelik kohalolemine. Ta on hea kuulaja ja pooltoonide kuulja, kes hindab inimeste unikaalsust olla just selline nagu igaüks ise seda soovib.

Juhtmõte elus: "Elu ei ole keeruline. Meie oleme keerulised. Elu on lihtne ja lihtsad asjad on õiged."  /Oscar Wilde/

Viimati redigeeritud: nov 2022