Mari Kolga

Operatiivse reageerimispädevusega kriisinõustaja
Töökeel: eesti, inglise
Esmane piirkond: Keila-Tallinn-Harjumaa
Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; www.facebook.com/mahena.keskus

 

MariMari on kogenud kriisinõustaja, olles reageerinud erimevatele akuutsetele traumasündmustele ja toetanud inimesi nende kaotuses ja leinavalus. Mari on psühholoogina töötanud üldhariduskoolis ja rehabilitatsioonikeskuses, olnud koolitusjuht, kuulub suurorganisatsiooni kriisimeeskonda.

Kriisinõustamise ja Eneseleidmise Keskus Mahenaga on Mari seotud alates 2007. aastast, mil ta läbis esimese Tiina Naarits-Linna kriisipsühholoogia kursuse. Aastatel 2010-2011 ja 2019-2020 osales ta 2-aastastel kriisinõustamise kvalifikatsioonitõstmise koolitustel, mille raames õppis ka erakorralise psühhosotsiaalse kriisiabi kursusel Peterburi Riiklikus Ülikoolis. Mari on Mahena Spetsialistide Ümarlaua aktiivne liige.

Mari on sündinud ja kasvanud Kadrinas, elab Harjumaal, on kolme lapse ema. Omandanud kõrghariduse Tallinna Ülikoolis psühholoogia erialal, koos organisatsioonikäitumise kõrvalerialaga. Lõpetanud cum laude Sisekaitseakadeemia sisejulgeoleku magistriõppe kriisireguleerimise suunal. Lisaks omandanud tuleohutusspetsialist kutse (tase 5) koos lisakompetentsiga tuleohutuskoolituste ja -õppuste korraldamiseks ja läbiviimiseks. Mari on läbinud erinevaid täienduskoolitusi, sh mitmed psühholoogias.

Mari on põhjalik ja sõbralik, tundlik kuulaja, kes soovib inimesi toetada nende kurbuses ja meeleheites, et näidata lootuse võimalikkust ka lootusetus olukorras. Juhtmõte elus: «Sa ei ole läbi kukkunud enne, kui lõpetad üritamise,» A. Einstein.

Viimati redigeeritud: sept 2022