Kersti Puusild

Operatiivse reageerimispädevusega kriisinõustaja
Töökeel: eesti
Esmane piirkond: Viljandi-Viljandimaa
Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; www.facebook.com/mahena.keskus

 

Kersti P 2022Kersti on kogenud nõustaja ja töötanud ka erakorralises olukorras kriisinõustajate meeskonnas. Ta on aastaid olnud Punase Risti esmaabirühma aktiivne liige, mitme liiklusohvritest laste ja nende perede traumalaagrite eestvedaja, riikliku käitumisoskuste arendamise programmi VEPA rakendaja ja mentor ning Viljandimaa lasteaedade tervisedenduse eestvedaja. Oma igapäevases tööelus on Kersti eripedagoog-nõustaja. 

Kriisinõustamise ja Eneseleidmise Keskus Mahenaga on Kerstil koostöökogemus alates 2015. aastast, sh kohest kriisinõustamist nõudvates olukordades. Ta on lõpetanud ka Tiina Naarits-Linna juhendatud 2-aastase kriisinõustamise kvalifikatsiooni tõstmise koolituse, mille raames osales erakorralise psühhosotsiaalse kriisiabi koolitusel Peterburi Riiklikus Ülikoolis. Kersti on Mahena Spetsialistide Ümarlaua aktiivne liige.

Kersti on sündinud ja kasvanud Viljandimaal. Lõpetanud Rakvere Pedagoogikakoolis koolieelse lasteasutuse kasvataja eriala, Tallinna Ülikooli bakalaureuse õppes eelkooli- ja esiõpetuse õpetaja eriala ning magistriõppes eripedagoog-nõustaja eriala. Läbitud täienduskoolitustel on olnud peamised märksõnad tervis ja esmaabi, käitumine ja võrgustikutöö, trauma ja kriis. 

Inimesena on Kersti hooliv, hea kuulaja, huumorit väärtustav, pingeolukorras turvalisust pakkuv lahenduste leidja. 

Juhtmõte elus: "Rada, mis on mõeldud sinule, ei pruugi olla nähtaval, aga see ei tähenda, et seda pole olemas."
/Nick Vujicic, Austraalia preester ja motivatsioonikõneleja/

Viimati redigeeritud: sept 2022