Marge Green

Pädevus: psühholoogiline nõustaja, perenõustaja, kriisinõustaja
Töökeel: eesti
Nõustamisviis: vahetu Tallinnas ja online
Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; www.facebook.com/mahena.keskus

 

MargeMarge on kogenud nõustaja, kes on pühendunud eeskätt perede ja laste psühholooglisele nõustamisele ja omab pädevust kriisinõustamises. Töökogemus lastekaitsespetsialistina, samuti varasem töö inimestega sotsiaal-, haridus- ja tervishoiuvaldkondades toetavad teda nõustajana.

Kriisinõustamise ja Eneseleidmise Keskus Mahenaga on Margel koostöökogemus alates 2017. aastast. Ta on läbinud erinevaid kriisikoolitusi, sh Atle Dyregrovi 4-osalise koolituse (2004-2005) ning Tiina Naarits-Linna juhendatud 2-aastase kriisinõustamise kvalifikatsioonitõstmise kursuse (2019-2020), sh erakorralise psühhosotsiaalse kriisiabi täienduskoolituse Peterburi Riiklikus Ülikoolis. Marge on Mahena Spetsialistide Ümarlaua aktiivne liige.

Marge on sündinud ja koolis käinud Tallinnas. Ta on abielus, kahe täiskasvanud lapse ema. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli eesti filoloogia eriala (MA tase) ning Tallinna Ülikoolis omandanud magistrikraadid sotsiaaltöö eriala sotsiaaltervishoiu suunal ning sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse erialal. Margel on sotsiaaltöötaja kutse eestkoste korraldamise lisakompetentsiga (6. tase). Marge on lõpetanud Professionaalse Psühholoogia Erakooli psühholoogilise nõustaja erialal, lõpetanud pereteraapia algkursuse ja süvendatult õppinud kiindumushäire valdkonda.

Marge on heatahtlik ja rahulik, põhjalik ja läbimõeldult tegutsev. Ta hindab koostööd ja uusi teadmisi. Juhtmõte elus: „Ainult südamega näed hästi. Kõige tähtsam on silmale nähtamatu.” 
/A. de Saint-Exupery, kirjanik/

Viimati redigeeritud: sept 2022