Liitu meie uudiskirjaga

Mahena Uudiskirjaga LIITUMISEKS või LOOBUMISEKS kirjutage: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Uudiskirja saadame listi postitusena üks kuni kolm korda kvartalis. Peamiselt edastame koolitusteateid, nõustamisega seotud võimalusi, kasulikke ja huvitavaid lugemisallikaid või muid Mahena tegevusvaldkonna uudiseid. Sõnumid on suunatud nii inimeste aitamisega tegelevatele spetsialistidele kui ka kõikidele neile, kes tahavad ise ennast aidata või oma lähedast toetada.

Inforohkuse ajastul ei soovi me kellegi e-posti asjatult koormata, nii et saadame sõnumeid eeskätt neile, kes seda ise soovivad. Teeme ühekordseid postitusi ka neile, kes ei ole Mahena uudiskirjaga liitunud, aga on Mahenaga koostööd teinud või kellel on avalik e-post ja tegemist võib olla teemast huvitatud sihtrühmaga.

Kindel saab olla regulaarsete uudiskirjade kättesaamises ainult siis, kui olete avaldanud soovi liituda Mahena uudiskirja listiga. Soovisõnumile vastatakse, et e-post on liidetud listile. Ühtegi isikut uudiskirjaga seonduvalt ei personaliseerita ega listi kellegi teisega ei jagata. Listist e-posti ärakustutamine toimub samal viisil liitumisega, vaja on saata listist kustutamist soovivalt e-postilt kiri, et loobute Mahena uudiskirjast ja saate vastuse, kui e-post on listist kustutatud.

Kõige operatiivsemalt jagab Mahena oma sõnumeid Facebooki Mahena kogukonnas.

Meeldivat suhtlust!
Info jagamine võimalikele huvilistele on väga teretulnud!