Uudiste arhiiv

Reedel, 11. märtsil 2022 on suurepärane võimalus õppida meistri juhendusel kõigil neil, kes on kineetilise liiva ja plassoteraapia olemusega juba tutvust teinud (etteruttavalt anname teada, et kui on sama suur huvi nagu tavapäraselt, siis sama koolituse võimalus on teise grupi komplekteerumisel kolmapäeval, 16.03.2022).
Koolitust juhib loovteraapiaid kasutav plassoteraapia maaletooja Eestis, psühholoog ja kriisinõustaja Natalija Šastina, kes jagab oma teadmisi ja kogemusi 6-tunnisel päeval. Koolitus on vene keeles kohese eestikeelse järeltõlkega.
Fookuses on suhteprobleemid ja plassoteraapia tehnikad, mis kineetilise liiva toel aitavad tegeleda suhete korrigeerimisega, olgu siis partnerite vahel kodus või tööl või laps-vanem või ka õpetaja-õpilane suhetes. Räägitakse, mida tähendab dagaz-meetod ja kuidas liiva toel esitada lahendustele suunavaid küsimusi ning rakendada palssoteraapia logaritmi. Lisaks meenutatakse lihtsaid stressi maandavaid tehnikaid, mida iga spetsialist saab kasutada eneseabiks ja mida saab õpetada kliendile.

Maht ja koht: 6 ak/h, Tallinnas Mahena keskuse klassitoas, Tatari 12

Registreerumise ja koolituse tasu info: SIIN

Sihtrühm: Ainult need spetsialistid, kes on osalenud Natalija Šastina mistahes kineetilise liiva koolituspäeval ja soovivad oma praktilist kogemust analüüsida ning uusi võtteid omandada.
Kui see koolitus kõnetab kineetilise liiva kasutamise huvilisi, kel ei ole olnud seni võimalust eelkoolitust läbida, siis võimalus esmaseks kineetilise liiva koolituseks on 7. märtsil, mille läbimisel on võimalik osaleda siinkirjeldatud koolitusel, võrdselt nendega, kes on juba varem sarnase koolituse läbinud (viimati novembris 2021). Vaadake infot selle koolituse kohta SIIT 

Meeldiva kohtumiseni koolitusel!
Info jagamine võimalikele huvilistele on väga teretulnud!
Lugemist leiab ka FB-st: www.facebook.com/mahena.keskus 

Uudiskiri

Anneta

Oluline