Uudiste arhiiv

Oled oodatud kõikidele huvilistele avatud kahele lühikoolitusele

VEEBISEMINAR teemal "Emotsionaalne vägivald ja manipulatiivne suhtluspartner" toimub L, 25. novembril ja seda juhib Velli Ehasalu.
VAHETU SEMINAR teemal "Elukaar ja generatsioonid traumakogemuse taustal" toimub Tallinnas R, 1. detsembril ja seda juhib Tiina Naarits-Linn. 

Novembrikuu seminaril vaadeldakse emotsionaalse vägivalla väljendusviise ja kuidas toime tulla ennast või kedagi teist kaitstes ja vägivallasuhtest lahkumiseks ning kust ja kuidas vajadusel küsida abi. Veebiseminar annab võimaluse laupäeva hommikul endale sobivas paigas seada end kuulama kogenud spetsialisti ja saada teadlikumaks valdkonnas, mis mõjutab tuntavalt inimeste vaimset heaolu. SEMINARI EI SALVESTATA. Lähemalt saab lugeda ja registreerumislingi leiab SIIT

Jõulukuu esimesel päeval on võimalik osa saada Mahena viimasest selle aasta avatud koolitusest. Seminaril vaadeldakse, kuidas vanuse ja generatsiooni eripära mõistmine võib mõjutada haigetsaanud/ traumeeritud inimese emotsionaalset tervenemist või tema toetamist tervenemise teekonnal. Huvilised saavad osa kogenud spetsialisti kohapeal loodavate jooniste taustal räägitavast põnevast ja kasulikust teabest, VEEBIÜLEKANNE EI OLE VÕIMALIK. Lähemalt saab lugeda ja registreerumislingi leiab SIIT.

Soovime kõigile tuntavat enesearengut Mahena koolitustel, kohtumiseni!
Oleme tänulikud tagasiside eest!
Kiireim uus teave FB kaudu: www.facebook.com/mahena.keskus