Natalja Šastina

НАТАЛЬЯ ШАСТИНА (RU)

Компетенция: психолог, кризисный консультант (с компетенцией оперативного реагирования), супервизор
Рабочий язык: русский, армянский
Основной регион: Таллинн-Харьюмаа
Контакт: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; www.mahena.org, www.facebook.com/mahena.keskus


NataljaНаталья является опытным психологом и кризисным консультантом. Работает с травматическими переживаниями, личностными кризисами, сложностями в отношениях - детско-родительских или семейных, эмоциональными расстройствами, вызванными стрессом или тревогой.

Mahena сотрудничает с Натальей с 2016 года. Она является активным членом Cпециалистов Круглого стола Мahena. Наталья принимала участие в курсах кризисного консультирования Тийны Нааритс-Линн и неоднократно проводила тренинги по навыкам применения метафорических карт и кинетического песка в работе с травмой.

Наталья родилась и выросла в Ереване (Армения), и является матерью двоих взрослых детей. Окончила Санкт-Петербургский государственный университет, математико-механический факультет (МА) и Санкт-Петербургский институт практической психологии «Иматон» по специальности «Психологическое консультирование. Интегративный подход». Изучала нейропсихологию, нейро-лингвистическое программирование (NLP), когнитивную терапию и арт-терапию и была одним из первых студентов, которые обучились методу плассотерапии (применение кинетического песка в консультировании и терапии) и с 2018 года знакомит с этим методом в Эстонии.

Как человек, Наталья яркая, поддерживающая и эмпатичная, с замечательной приверженностью делу, отличными навыками ведения переговоров и очень сильной самодисциплиной. Она также является учеником китайского Грандмастера Ли Гунчэна, учителя даосских и китайских целительских практик, и с 2013 года сама является проводит семинары по Яншенгун и даосской оздоровительной ходьбе по кругу.

Мысль жизни Натальи: «Не в нашей власти начало, но мы творим свой путь.» /Китайская книга перемен или Ицзин/

Последнее изменение: сентябрь 2022 г.

Tõlge eesti keelde:

NATALJA ŠASTINA (EST)
Pädevus: psühholoogiline nõustaja, kriisinõustaja (operatiivse reageerimispädevusega), töönõustaja
Töökeel: vene, armeenia
Esmane piirkond: Tallinn-Harjumaa
Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; www.facebook.com/mahena.keskus

Natalja on väga kogenud psühholoogiline ja kriisinõustaja, kes nõustab nii traumaatiliste läbielamistega seonduvalt kui ka identiteedikriisist, suhete keerukusest, stressist ja/ või ärevusest tuleneva emotsionaalse häirituse korral.

Mahenaga teeb Natalja koostööd alates 2016. aastast, on Mahena Spetsialistide Ümarlaua aktiivne liige. Ta on osalenud Tiina Naarits-Linna kriisinõustamise kursustel ja ise korduvalt läbi viinud oskuskoolitusi, eeskätt metafoorkaardite ja kineetilise liiva kasutamiseks traumatöös.

Natalja on sündinud ja kasvanud Jerevanis (Armeenia), ta on abielus ja kahe täiskasvanud lapse ema. Lõpetanud Sankt-Peterburi Riikliku Ülikooli (Venemaa) matemaatika-mehaanika eriala (MA) ja Sankt-Peterburi Praktilise Psühholoogia Instituudi Imaton psühholoog-konsultandi eriala. Õppinud neuropsühholoogiat, neurolingvistilist programmeerimist, loovteraapiaid ning olnud kineetilisel liival põhineva plassoteraapia looja esimeste õpilaste seas ja selle meetodi Eestisse tooja 2018. aastal.

Natalja on inimesena helge, toetav ja lojaalne, kellel on imetlusväärne pühendumisvõime, suurepärane läbirääkimisoskus ja väga tugev enesedistsipliin. Ta on ka taoistlike ja Hiina tervendavate praktikate suurmeistri Li Gongchengi õpilane ning alates 2013. aastast ise samuti treener. 

Natalja juhtmõte elus: “Me ei pruugi olla olukordade alguse juures, kuid me saame luua oma tee.” /Hiina Muutuste Raamat ehk Yijing/

Viimati redigeeritud: sept 2022