Anne Muinaste

Pädevus: pereterapeut, psühholoog
Töökeel: eesti
Nõustamisviis: vahetu Tallinnas
Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; www.facebook.com/mahena.keskus

 

AnneAnne on pereterapeut ning psühholoog, spetsialiseerumisega koolipsühholoogiale. Anne toetab oma töös vajaduspõhiselt kliente nägema süsteemset tervikut ise oma murede lahendamiseks, olgu siis peresuhetes või personaalse soovi korral ennast mõista ja aidata. Lastega töös kasutab Anne ka kunstiteraapilisi tehnikaid.

Kriisinõustamise ja Eneseleidmise Keskus Mahenaga on Annel koostöökogemus alates 2007. aastast, ta on läbinud Tiina Naarits-Linna kriisinõustamise koolitusi ning on Mahena Spetsialistide Ümarlaua aktiivne liige.

Anne on sündinud ja kasvanud Tallinnas. Lõpetanud Eesti Riiklikus Kunstiinstituudis metallehistöö eriala ning Tartu Ülikoolis psühholoogia (koolipsühholoogia) eriala. Lõpetanud perekonnapsühhoteraapia spetsialiseerumiskoolituse ning on omandanud perekonnapsühhoterapeudi eriala, läbinud kognitiiv- käitumisteraapia põhiväljaõppe.

Anne on inimesena toetav ja tähelepanelik, erialases töös põhjalik.

Anne juhtmõte elus: “Inimesele ei saa midagi õpetada, kuid teda saab aidata õpitav endas üles leida.”
/Galileo Galilei/

 Viimati redigeeritud: sept 2022