Kristi Luksep

Operatiivse reageerimispädevusega kriisinõustaja; Mahenas ka leinanõustaja
Töökeel: eesti, vene, inglise
Esmane piirkond: Tallinn-Harjumaa
Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; www.facebook.com/mahena.keskus

 

KristiKristi on kogenud nõustaja, kellel on suur kogemus leinanõustajana ning hospiitsteenuse korraldajana surijale ja tema perekonnale. Kristi kuulus Eesti esimesse kompleksset palliatiivravi osutavasse meeskonda (2011–2016, Põhja-Eesti Regionaalhaiglas). Kriisinõustajana on Kristi töötanud nii kohest sekkumist nõudvates olukordades kui ka teiseses etapis kriisinõustamist tagades, nii personaalselt kui ka peres ja kollektiivis tuge pakkudes.

Kriisinõustamise ja Eneseleidmise Keskus Mahenaga on Kristil koostöökogemus alates 2019. aastast. Ta on läbinud Tiina Naarits-Linna juhendatud 2-aastase kriisinõustamise kvalifikatsiooni tõstmise kursuse, mille raames läbis erakorralise psühhosotsiaalse kriisiabi koolitusel Peterburi Riiklikus Ülikoolis. Kristi on Mahena Spetsialistide Ümarlaua aktiivne liige.

Kristi on sündinud ja üles kasvanud Tallinnas, ta on abielus ning kahe täiskasvanud lapse ema. Kristi on omandanud Tallinna Ülikoolis magistrikraadi rakenduslikus sotsiaaltöös, enne seda Tallinna Majanduskoolis rakendusliku kõrghariduse õigusteaduses. Alates 2020. aasta sügisest õpib ta Tallinna Tervishoiukõrgkoolis õe erialal. Ta on läbinud erinevaid erialaseid täienduskoolitusi, sh palliatiivravi kursuse Suurbritannias Lanchasteri Ülikoolis. 

Inimesena on Kristi osavõtlik ja hooliv, korrektsust ja teadmispõhisust hindav elurõõmus kaaslane.

Juhtmõte elus: „Lootus tähendab näha valgust oma südamega isegi siis, kui Sinu silmad näevad vaid pimedust.“ /autor teadmata/                                                            

Viimati redigeeritud: sept 2022