Pille Pesti

Pädevus: psühholoog, toitumisnõustaja, töönõustaja
Töökeel: eesti, inglise, hollandi
Nõustamisviis: online
Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; www.facebook.com/mahena.keskus

                                               

Pille PestiPille on kogenud psühholoog ja nõustaja. Psühholoogina toetab ta lahenduste otsimist, kui on vaja maandada ärevust, tulla toime stressi või meeleoluhäirega, mõista üldist häirivat seisundit ja sellega tegelemise võimalusi. Töönõustajana toetab Pille nii siis, kui on raskusi tööelus, aga ka siis, kui on soov analüüsivalt kavandada oma tööalast arengut. Ajurveeda toitumisnõustajana aitab ta mõista, kuidas oma toitumist muuta nii, et see enesetunnet parandaks ning kuivõrd toitumisega saab ka vaimset tervist toetada.

Kriisinõustamise ja Eneseleidmise Keskus Mahenaga on Pillel koostöökogemus alates 2021. aastast, ta on läbinud Tiina Naarits-Linna kriisinõustamise AB kursuse ning on Mahena Spetsialistide Ümarlaua aktiivne liige.

Pille on sündinud ja kasvanud Kuressaares. Tartu Ülikoolis õppinud kolm aastat arstiteaduskonnas ja seejärel omandanud kõrghariduse psühholoogia erialal. Amsterdami Ülikoolis (Hollandis) lõpetanud kliinilise psühholoogia (MA) ning soo- ja seksuaalsuse uuringute (MA) erialad. Samuti õppinud Amsterdamis ajurveeda toitumisnõustajaks ja joogaõpetajaks. Täiendanud end kognitiiv-käitumisteraapias, pereteraapias, loovteraapiate ja teadveloleku praktikate alal.

Inimesena on Pille sõbralik, tähelepanelik ja põhjalik. Ta väärtustab kõrgelt inimese julgust ise oma elu juhtida ja selle heaks pingutada – oluline on inimeses eneses olev harmoonia. Juhtmõte elus: Tee teistele seda, mida sa tahad, et sulle tehakse – arvestades ka vajadusi ja erinevusi.

Viimati redigeeritud: sept 2022