Pille Pesti

Pädevus: psühholoog, toitumisnõustaja, töönõustaja
Töökeel: eesti, inglise, hollandi
Nõustamisviis: online
Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; www.facebook.com/mahena.keskus

                                               

Pille PestiPille on kogenud psühholoog ja nõustaja. Psühholoogina toetab ta lahenduste otsimist, kui on vaja maandada ärevust, tulla toime stressi või meeleoluhäirega, mõista üldist häirivat seisundit ja sellega tegelemise võimalusi. Töönõustajana toetab Pille nii siis, kui on raskusi tööelus, aga ka siis, kui on soov analüüsivalt kavandada oma tööalast arengut. Ajurveeda toitumisnõustajana aitab ta mõista, kuidas oma toitumist muuta nii, et see enesetunnet parandaks ning kuivõrd toitumisega saab ka vaimset tervist toetada.

Kriisinõustamise ja Eneseleidmise Keskus Mahenaga on Pillel koostöökogemus alates 2021. aastast, ta on läbinud Tiina Naarits-Linna kriisinõustamise AB kursuse ning on Mahena Spetsialistide Ümarlaua aktiivne liige.

Pille on sündinud ja kasvanud Kuressaares. Tartu Ülikoolis õppinud kolm aastat arstiteaduskonnas ja seejärel omandanud kõrghariduse psühholoogia erialal. Amsterdami Ülikoolis (Hollandis) lõpetanud kliinilise psühholoogia (MA) ning soo- ja seksuaalsuse uuringute (MA) erialad. Samuti õppinud Amsterdamis ajurveeda toitumisnõustajaks ja joogaõpetajaks. Täiendanud end kognitiiv-käitumisteraapias, pereteraapias, loovteraapiate ja teadveloleku praktikate alal.

Inimesena on Pille sõbralik, tähelepanelik ja põhjalik. Ta väärtustab kõrgelt inimese julgust ise oma elu juhtida ja selle heaks pingutada – oluline on inimeses eneses olev harmoonia. Juhtmõte elus: Tee teistele seda, mida sa tahad, et sulle tehakse – arvestades ka vajadusi ja erinevusi.

Viimati redigeeritud: sept 2022

In English

PILLE PESTI (ENG)

Competence: psychologist, nutritionist, job counsellor
Working language: Estonian, English, Dutch
Counseling method: online
Contact: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; www.facebook.com/mahena.keskus

Pille is an experienced psychologist and counsellor who helps clients when they need to alleviate anxiety, cope with stress or mood disorders, understand different mental health problems, and deal with them. As a job counsellor, Pille supports people when they have difficulties with working life, or they desire to analytically plan their professional development or career path. As an Ayurvedic nutritionist she helps to understand how nutrition can support well-being and mental health.

Pille was born and grew up in Kuressaare. In Tartu University, she studied for three years in the Faculty of Medicine and obtained a degree in Psychology. She has graduated from the University of Amsterdam in Clinical Psychology (M.Sc.) and Sexuality & Gender Studies (MA), and from the University of Tallinn in Organizational Behavior (MA). In Amsterdam, she has also studied to become an Ayurvedic Nutritionist and Yoga Teacher. Additionally, she has complemented her studies in the fields of cognitive behavioral therapy, family therapy, creative therapies, and mindfulness practices.

Pille has worked together with the Crisis Counselling Centre Mahena since 2021. She has completed the Crisis Counseling AB course led by Tiina Naarits-Linn and is an active member of the Mahena Specialists Round Table.

Pille is friendly, attentive, and thorough. She highly values courage in people to lead their own lives and to strive for inner harmony. The guiding principle of life: Do to others what you would like them to do to you.

Last edited: Sep 2022