Meil kõigil võib elus ette tulla olukordasid, kus kogeme hingelist segadust või suuri kannatusi ja ometi elu jätkub, ka valu tekitanud paratamatuste korral. Seetõttu võime vajada sõltumatut toetust ja arutlusvõimalust, et osata aidata iseennast või elurõõmu kaotanud lähedast inimest.
Iga inimene väärib tuleviku-usku ja uut võimalust!

Tiina Naarits-Linn
kriisinõustaja, Mahena keskuse juhataja

Viimased uudised

 • Psühholoogilise debriifingu töötuba praktikutele

  Esmaspäev, 24.04.2023

  Reedel, 16. juunil 2023 räägib Tiina Naarits-Linn lühidalt, mida sisaldab traumatöö tehnikana kasutatav psühholoogiline debriifing, millised on selle võimalused ja piirangud ja miks on vajalik läbida praktika enne meetodi iseseisvat kasutamist ning millised rühmameetodid asendavad psühholoogilist debriifingut. Järgneb praktiline simulatsioon. Osalust piirab väike rühm.

  Loe edasi…
 • Traumajärgne lahenduskeskne nõustamine - töötuba praktikutele

  Esmaspäev, 24.04.2023

  Neljapäeval, 26. oktoobril 2023 on inimesi nõustamise kaudu toetavatel praktikutel võimalik osaleda Tiina Naarits-Linna 2-tunnises õhtuses töötoas, mille fookuses on traumajärgne lahenduskeskne nõustamine, selle võimalused ja piirangud ning nn alati töötavad küsimused. Osalust piirab väike rühm.

  Loe edasi…
 • Kriisinõustamise A&B psühhosotsiaalse toe tagamisel, registreerumine on avatud

  Laupäev, 22.04.2023

  Tänavuse aasta kursus toimub oktoobris! N-R, 26.-27. oktoobril 2023 toimuvale kriisinõustamise baasteadmiste õppesse on oodatud kõik huvilised, iseäranis inimesed, kes spetsialistina või vabatahtlikuna võtavad vastutust pakkuda psühholoogilist (psühhosotsiaalset) kriisiabi ja ei ole seni kriisinõustamise põhitõdesid õppinud.

  Loe edasi…
Palun sisesta oma kasutajakonto e-posti aadress. Sulle saadetakse kontrollkood. Pärast kontrollkoodi saamist saad sa oma kasutajakontole uue parooli valida.